10000 zł dofinansowania w ramach Śląskiego Programu Klub!

2020-09-08

Foto: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Mamy dla Was bardzo dobre wieści! Z radością informujemy, iż otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Śląskiego Programu „Klub” w wysokości 10000,00 zł. Środki finansowe zostaną przeznaczone na prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży z naszego miasta.

 

800 tys. zł to pula środków, które trafiły do klubów sportowych z województwa śląskiego. Celem otwartego konkursu jest jest wsparcie klubów sportowych z terenu województwa śląskiego. Dofinansowanie będzie można przeznaczyć m.in. na zakup sprzętu sportowego, opłatę trenerów oraz organizację obozów sportowych.

 

„To środki, których celem jest wsparcie funkcjonowania klubów sportowych z regionu, które ze względu na epidemię koronawirusa nie mogły funkcjonować w normalny sposób. Aktywność fizyczna i zdrowy styl życia, szczególnie w przypadku najmłodszych mieszkańców, są niezwykle istotne, dlatego chcemy pomóc klubom w przetrwaniu tych trudnych chwil” – tłumaczy marszałek Jakub Chełstowski.

 

Zadania będzie można realizować od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2020 roku. W konkursie wziąć udział kluby sportowe zarejestrowane od co najmniej 2 lat, realizujące zadania statutowe w zakresie kultury fizycznej.

 

Do boju Silesia Volley!

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij