3 punkty na koniec rundy zasadniczej.

2018-03-21

W ostatnim meczu rundy zasadniczej zespół Silesii Volley MSK Mysłowice podejmował we własnej hali zespół Sokoła Katowice. Początek meczu to nerwowa gra po stronie gospodyń, trudny serwis Sokoła upraszczał grę na siatce zespołu Silesii. Z upływem czasu gra po stronie Mysłowic się polepszyła i to one zwyciężyły w premierowej partii 25:19. Drugi set to już równa gra i dominacja w polu serwisowym, a także na siatce. Od początku trwania tego seta Silesia przeważała, wygrywając 25:18. Trzeci set był kontynuacją gry z drugiej partii, w ataku wiodły prym Marcela a także Angelika, natomiast w miarę możliwości zagrożenie również płynęło ze środka siatki gdzie grała Martyna oraz Wiola. Po upływie 20 tu minut, na tablicy widniał wynik 25:17 dla Silesii Volley MSK Mysłowice.

Silesia Volley MSK Mysłowice : Sokół 43 AZS AWF Katowice  3:0 (25:19,25:18,25:17)

Silesia Volley MSK Mysłowice : A. Wardęga, M. Konowoł,W. Lach, M. Pietrek, J. Kubica, K. Lewandowska, W. Zawadzka oraz K. Toborek.