Bez punktu w Radzionkowie

2019-10-15

W drugiej kolejce Silesia Volley Mysłowice pojechała na mecz do Radzionkowa. Z trudnego terenu niestety nie udało się jednak wywieźć nawet punktu. Rywalki okazały się zdecydowanie lepsze i pewnie wygrały w trzech setach. A już w najbliższą sobotę pierwszy mecz w tym sezonie na własnej hali. Do Mysłowic przyjedzie będzie Chełmiec Wałbrzych, który w ostatniej kolejce wygrał u siebie z Polonią Świdnica.

 

A o to co po meczu powiedział Alan Polok – trener Silesia„Początek meczu to wyrównana gra. Pod koniec pierwszego seta skuteczniejsze na siatce były zawodniczki z Radzionkowa, a dodatkowo my mieliśmy problemy z przyjęciem zagrywki. Pierwsza partia skończyła się wynikiem 25:19 dla gospodyń. Drugi set to już od samego początku dominacja Sokoła, trudny serwis oraz skuteczna gra w bloku i obronie, bardzo szybko pozwoliły na zbudowanie sobie dużej przewagi i pewne zwycięstwo w tej partii. Trzeci set to kopia gry z partii numer dwa. Od pierwszej piłki Radzionków narzucił swoje warunki gry, na które to mój zespół nie były w stanie odpowiedzieć.”

 

Silesia Volley MSK Mysłowice : Jędrysik M. Kaszuba M. Jabubiec M. Gębal E. Gajewska M. Kubacka S. oraz Pokorny W. Radoń J. Malarz K.

 

Sokół Radzionków- Silesia Volley Mysłowice 3:0 (25;19; 25:14; 25:19)

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij