Czwarty etap młodziczek rozpoczęty!

2018-02-16

SV – UKS Źródełko Katowice 1:2 (18:25, 25:23, 12:15)

SV – MCKiS Jaworzno 2:0 (25:20, 25:15)

W tym ostatnim etapie młodziczek zawodniczki SV weszły w kolejny „etap wtajemniczenia siatkarskiego”, tzn. rozpoczęliśmy grę na jedną rozgrywającą z dwoma liberami. Nasza gra wyglądała bardzo poprawnie i dziewczyny zasługują na pochwałę. Bardzo dobrze spisywała się Sędłak Martyna, która teraz gra na pozycji przyjmującej a poprzednie etapy grała na środku ataku, kapitan Doniec Julia grała na swoim stałym dobrym poziomie. Na środku w pierwszej szóstce obecność odnotowała Pluta Natalia, która ponownie „podciągnęła” wynik w polu serwisowym swoją trudną zagrywką. Julia Pawlik, druga środkowa również dołożyła kilka swoich punktów do wyniku zarówno w ataku jak i na zagrywce.Nową pozycją dla dziewcząt jest pozycja atakującej, na której zagrała Klama Wiktoria. Libera Jurka Natalia i Przewieźlik Julia wprawdzie jeszcze trochę ze stresem ale pierwszy mecz mają już za sobą. W pierwszym meczu na rozegranie wystawiona została Badura Natalia a w drugim Bialic Aleksandra. Obie spisały się bardzo dobrze na rozegraniu a jeszcze lepiej na zagrywce. W drugim meczu pojawiła się Bołdys Julia, która zdobyła punkt w ataku. Kolejny turniej już za tydzień 24.02 w Bytomiu.

SV: Badura Natalia, Będkowska Alicja, Bialic Aleksandra, Bołdys Julia, Doniec Julia, Jurka Natalia, Klama Wiktoria, Pawlik Julia, Pinocy Julia, Pluta Natalia, Przewieźlik Julia,  Sędłak Matyna, Wioska Natasza.

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij