II liga rozpoczyna ostatnie przygotowania przed sezonem 2018/2019

2018-09-06

Po kilku tygodniach ciężkiej pracy poświęconej nad przygotowaniem motorycznym do sezonu, zawodniczki Silesii Volley rozpoczynają serię gier kontrolnych. Pierwszy sparing zaplanowano na czwartek 6 września, przeciwnikiem Mysłowiczanek będzie drugoligowy zespół Jedynki Siewierz. Kolejnym sprawdzianem będzie udział w turnieju w Radzionkowie. Tym razem Silesia zmierzy się z Sokołem Radzionków, Jedynką Siewierz oraz TKS Tychy. Natomiast w niedzielę 16 września wszyscy sympatycy Silesii Volley będą mogli zobaczyć po raz pierwszy nowy zespół. Przeciwniczkami będą drużyny Płomienia Sosnowiec oraz PLKS Pszczyna.
Miło jest nam zakomunikować, iż kapitanem w tym sezonie będzie Angelika Wardęga. Popularna Angie z Silesią jest związana od kilku dobrych lat, oprócz gry w drużynie seniorek, prowadzi ona również zajęcia z grupą minisiatkarek.

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij