Inauguracja 5-cio setowa – niestety przegrana Silesii Volley

2017-10-10

7 października zawodniczki Silesii Volley Mysłowice meczem z KPKS Halemba rozpoczęły kolejny sezon na szczeblu centralnym. Od samego początku meczu to Mysłowiczanki prowadziły grę, stabilne przyjęcie pozwoliło prowadzić skuteczną grę w ataku. Dodatkowo bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka oraz gra  w obronie. Tym samym pierwszy set zakończył się wynikiem 25:14 dla gospodyń. Druga partia przebiegała bardzo podobnie jak pierwsza, wypracowana przewaga nadawała pewności siebie i skuteczności każdym elemencie. Drugi set zakończył się wynikiem 25:16. Początek trzeciej partii to gra punkt za punkt, skuteczniejsza gra w ataku dała zwycięstwo 25: 21 dla przyjezdnych. Czwarta odsłona padła łupem zespołu gości, 25: 20. Piąta partia to dobre otwarcie gospodyń ale po kilku akcjach do głosu doszły przyjezdne i to one wygrały decydującą odsłonę meczu 15:9.

Silesia Volley Mysłowice : KPKS Halemba  2:3 (25:14,25:16, 21:25,20:25,9:15)