Inauguracja II ligi na 5 z plusem !!!

2018-09-30

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

27 września w hali widowiskowo – sportowej w Mysłowicach siatkarki Silesii Volley zainaugurowały kolejny sezon na parkietach drugoligowych. Przeciwnikiem był dobrze znany sympatykom siatkówki zespół Sokoła Radzionków. W poprzednim sezonie to właśnie Sokół był rywalem Silesii w fazie play off. Pierwsze akcje meczu były pod dyktando gości, trudny serwis nie pozwolił na zagranie skutecznej akcji. Po kilku minutach to gospodynie doszły do głosu za sprawą dobrych serwisów Justyny Kubicy, Angeliki Wardęgi oraz Moniki Warczygłowy. Wypracowana przewaga pomniejszyła się w końcówce za sprawą skutecznej gry Sokoła na siatce. Ostatecznie to pierwszy set wygrywa Silesia 25:22. Druga partia to kontynuacja dobrej gry w polu serwisowym w szczególności naszej kapitan Angeliki. Dodatkowo w tym dniu w ataku była bardzo skuteczna Wioletta Świerkosz, natomiast w bloku prym wiodły Patrycja Rygalik oraz Monika Mikołajczyk. Podobnie jak w pierwszej partii udało się wypracować przewagę, którą Sokół zmniejszył do dwóch punktów. Set numer dwa skończył się wynikiem 25:23 dla Mysłowic. Trzecia partia to dobra gra na zagrywce oraz w bloku, które doprowadziły do dużej przewagi punktowej. Różnica wynosiła 8 punktów i została utrzymana do końca seta, w którym to Silesia wygrała 25:17.
Miejmy nadzieje, że wynik ten jest zapowiedzią dobrego sezonu.

Silesia Volley MSK Mysłowice : MKS Sokół Radzionków    3:0 (25:22,25:23,25:17)

Silesia Volley MKS Mysłowice : J. Kubica, A. Wardęga (kapitan), M. Warczygłowa, M. Mikołajczyk, P. Rygalik, W. Świerkosz, W. Zawadzka (libero)

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij