Juniorki: pewne zwycięstwo z Gliwicami

2021-03-14

Po dwóch zaciętych spotkaniach z zespołami z Żor i Cieszyna drużyna juniorek pewnie pokonała na własnej hali SIKReT Gliwice 3:1. 

 

W pierwszym secie dziewczyny z Silesii dzięki dobrej zagrywce bardzo szybko zdobyły kilkupunktową przewagę, której nie wypuściły już do samego końca wygrywając 25:19.

 

Set numer dwa był bardzo wyrównany, jednak to nasza drużyna cały czas musiała gonić wynik. Pomimo odrobienia kilku punktów w końcówce to ostatecznie zespół gości wygrywa 25:23.

 

Trzeci set to pokaz siły zawodniczek Silesii. Szybka zdobyta przewaga i duża liczba błędów własnych rywalek spowodowały, że wygrywamy 25:8, a na boisku mogło zaprezentować się kilka rezerwowych zawodniczek.

 

Ostatni set miał bardzo podobny przebieg jak trzeci. Wysokie prowadzenie gospodyń i niespodziewanie wyrównana końcówka, z której wychodzimy zwycięsko, wygrywając ostatecznie 25:22.

 

Silesia Volley MSK Mysłowice vs SiKReT Gliwice – 3:1 (25:19, 23:25, 25:8, 25:22)

 

Silesia Volley Mysłowice: Domachowska, Zonik, Stępień, Ściuk, Żyła, Chruślicka, Przepaśniak oraz Pikura, Trznadel, P. Machaczek, N. Machaczek, Kochman

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij