Kadetki: przegrana z Sosnowcem

2019-10-14

W środę odbył się mecz kadetek Silesia Volley Mysłowice vs Płomień Sosnowiec, który zakończył się wynikiem 3:2 dla Sosnowca.

Po dwóch pierwszych setach Silesia objęła prowadzenie 2:0 popełniając małą ilość błędów oraz wykazując się bardzo dobrą zagrywką, pierwszy set 25:19, drugi – 25:12. Pod koniec drugiego seta Zuzia Starczyńska zmieniła Julię Doniec. Na początku trzeciego seta Sosnowiec prowadził 0:7 natomiast po dokonanych zmianach Silesia zaczęła odrabiać straty. Niestety nie na długo – zaczęły wkradać się błędy własne m. in. z zagrywki. Sosnowiec wygrał tego seta z wynikiem 25:14.

W secie czwartym Kasandra Domachowska została zmieniona na Małgorzatę Wojtaś, jednak dalej w drużynie pojawiały się błędy. Podczas zagrywki Sonii Stępień Silesia zdobyła 8 punktów doprowadzając do wyniku 19:20 dla Sosnowca. Mimo to Mysłowice przegrały set 25:22. W tie breaku przy zmianie stron Sosnowiec prowadził 8:6. Pomimo zmian i starań drużyny tie break zakończył się 15:9 dla Sosnowca.

Następny mecz rozegramy u siebie z Katowicami 23.10 o godzinie 16.00 liczymy na wasz doping !!!