Kadetki: Wygrywamy z Gliwicami!

2020-02-25

W dniu 12.02 został rozegrany mecz pomiędzy pomiędzy zespołami kadetek Silesii Volley a zespołem z Gliwic. W pierwszym secie walka była bardzo wyrównana. Oba zespoły prezentowały dobry poziom, dzięki czemu mecz był bardzo zacięty.

 

Pod koniec seta siatkarki z Mysłowic popisały się kilkoma skutecznymi atakami dzięki czemu przechyliły szale zwycięstwa na swoją stronę. W drugim secie gospodynie (Silesia Volley) wykazały się bardzo dobrą zagrywką i wypunktowały zespół z Gliwic, wygrywając seta 25:6 W trzecim secie zespół z Gliwic nie poddał meczu bez walki, natomiast nie powstrzymało to gospodyń przed zakończeniem meczu z rezultatem 3:0.

 

Spotkanie rewanżowe z Gliwicami odbyło się 19.02. Gospodynie bardzo chciały wyrównać rachunki jednak to zespół z Mysłowic rozpoczął mecz w swoim stylu wygrywając po dobrej grze dwa pierwsze sety.  Niestety w trzecim secie siatkarka Silesii, Julia Zonik podczas bloku niefortunnie zeskoczyła na parkiet skręcając kostkę. Wypadek ten złe wpłynął na zawodniczki z Mysłowic i zaburzyło to dobrą grę, co skutecznie wykorzystały siatkarki z Gliwic, wygrywając dwa kolejne sety.

 

Mecz musiał rozstrzygnąć się w tie-breaku. Na szczęście nasze zawodniczki wiedziały o co walczą, wróciły do skutecznej gry wygrywając ostatniego seta 15:10 i cały mecz 3:2.

 

Silesia Volley: Julia Zonik, Sonia Stępień Julia Doniec, Julia Bołdys, Gabrysia Przepaśniak ,Asia Pastuszka Dominika Żyła, Oliwia Bocian, Kasandra Domachowska 

 

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij