Kolejny tie-break juniorek

2021-03-09

W czwartek 4 marca juniorki rozegrały wyjazdowe spotkanie w Cieszynie z miejscową Victorią. Niestety po długim pięciosetowym meczu nasz zespół musiał uznać wyższość rywalek ulegając ostatecznie 2:3. 

 

Pierwsze dwie partie były bardzo wyrównane, a o ich rozstrzygnięciu decydowała końcowe piłki, które lepiej wykorzystywały gospodynie wygrywając dwukrotnie do 21.

 

Kolejne dwa sety to pokaz dominacji naszych dziewczyn, które dzięki dobrej zagrywce i odważnej grze na siatce odwróciły losy spotkania wygrywając kolejno do 19 i 12.

 

Tie- break rozpoczął się dla zawodniczek Silesii bardzo dobrze. Szybko objęte prowadzenie i na tablicy wynik 5-10. W tym momencie to gospodynie doszły do głosu i szybko odrobiły straty ostatecznie wygrywając 15:13.

 

  • VC Victoria MOSiR Cieszyn vs Silesia Volley MSK Mysłowice – 3:2 (25:21, 25:21, 19:25, 12:25, 15:13)

 

Silesia Volley Mysłowice: Domachowska, Zonik, Stępień, Doniec, Żyła, Trznadel, Przepaśniak oraz Chruślicka, Ściuk, P. Machaczek, N. Machaczek, Kochman i Radzimirska

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij