Wyniki – XV ORLEN Finałów Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej oldboyów

2017-08-18

Szanowni Państwo, Zawodniczki i Zawodnicy XV ORLEN Finałów Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej
Mysłowice 18-20.08.2017

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich kategorii wiekowych:

Kobiety + 75

1 Pustelnik Anna
Józefowicz Agata
2 Olszewska-Puszczyk Ewa
Urych-Turska Anna
3 Dzikowska Magda
Wojcieszek Krystyna
4 Groń Malwina
Kijańska Anna
5 Staszkiewicz Anna
Nędza Grażyna

Mężczyźni + 80

1 Pastuszuk Waldemar
Kłaczek Piotr
2 Romańczuk Sebastian
Antoniuk Marek
3 Pielak Michał
Dusowski Krzysztof
4 Paluszkiewicz Sebastian
Kosiór Artur
5 – 6 Kostera Kazimierz
Barciak Grzegorz
Świerczyna Adam
Masłoń Bartosz
7 – 8 Federowicz Mariusz
Matusiak Rafał
Łokociejewski Arkadiusz
Gwizdała Aleksander
9-12 Gusta Józef
Lech Dariusz
Zabielny Krzysztof
Hajduk Janusz
Pochopień Daniel
Kusak Wojciech
Wojtyłko Krzysztof
Glinka Paweł
13-16 Nurczyński Wojciech
Bednarski Krystian
Kalinowski Piotr
Staniszewski Tomasz
Morton Waldemar
Ungeheuer Przemysław
Lukowski Tomasz
Onopryjuk Artur

Mężczyźni + 85

1 Gałecki Krzysztof
Łakomy Grzegorz
2 Danaj Jacek
Buśko Hubert
3 Sadziak Adam
Zaręba Marek
4 Jankowski Paweł
Kwolek Mariusz
5 – 6 Włóka Marcin
Trawiński Artur
Setlak Grzegorz
Klocek Tomasz
7 – 8 Prończuk Adam
Włodyka Włodzimierz
Cieślak Maciej
Miszczuk Wojciech
9-10 Sadecki Marcin
Graczyk Jarosław
Małecki Sylwester
Trzaska Paweł

Mężczyźni + 90

1 Hanuszkiewicz Dariusz
Ciupa Stanisław
2 Sobolski Tomasz
Wanat Krzysztof
3 Markiewicz Dariusz
Szymankiewicz Wojciech
4 Strzelczyk Wojciech
Fokczyński Michał
5 – 6 Kulczyński Miłosz
Czachor Janusz
Marzec Sławomir
Woźniak Rajmund
7 – 8 Broda Andrzej
Peter Józef
Cieślak Robert
Wróbel Krzysztof
9 Foryś Józef
Semeniuk Albert

Mężczyźni + 100

1 Felic Andrzej
Lewicki Dariusz
2 Bąk Robert
Biegun Aleksander
3 Janiak Bogdan
Olejniczak Dariusz
4 Szwajkowski Jarosław
Weltrowski Jacek
5-6 Kubica Mariusz
Falkiewicz Jacek
Strzycki Piotr
Kalisz Andrzej
7-8 Nowak Ryszard
Ziętkowski Mirosław
Nadulski Krzysztof
Pawlak Jacek
9-10 Wanat Maciej
Tomaszewski Artur
Ciesiołkiewicz Paweł
Szmydka Edward

Mężczyźni + 110

1 Kamiński Robert
Nowosadzki Robert
2 Poinc Witold
Legański Piotr
3 Kopryaniuk Tadeusz
Staszkiewicz Paweł
4 Kuźmiński Jacek
Wanat Grzegorz
5 – 6 Rutkowski Marek
Bernyś Marek
Wuttke Jerzy
Ungeheuer Marek
7 – 8 Więcek Daniel
Augustyniak Przemysław
Molska Urszula
Molski Stefan
9-11 Stępniewski Robert
Godziszewski Mirosław
Popłonyk Dariusz
Dąbrowski Krzysztof
Szymkiewicz Ryszard
Kabycz Edward

Mężczyźni + 120

1 Sznicer Paweł
Woźniak Waldemar
2 Rudnicki Tomasz
Dobek Leszek
3 Klimiuk Andrzej
Hamulski Zdzisław
4 Drążkiewicz Sławomir
Ziętkowski Zbigniew
5 – 6 Pucuła Dariusz
Słojewski Piotr
Zalewski Wojciech
Gutowski Jan
7-8 Nowakowski Jan
Szuba Jerzy
Antecki Janusz
Karaś Henryk
9-11 Starosz Stanisław
Fedorczyk Andrzej
Mituniewicz Bogdan
Nowak Zbigniew
Sieroń Paweł
Jackowski Grzegorz

Mężczyźni + 130

1 Antecki Janusz
Karaś Henryk
2 Starosz Stanisław
Fedorczyk Andrzej
Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij