KS Częstochowianka II pokonana

2020-02-28

26 lutego, kadetki z Mysłowic na wyjeździe rozegrały mecz z KS Częstochowianką II. Początek pierwszego seta był wyrównany. Kilka błędów popełnionych przez zawodniczki Silesii Volley przyczyniło się do przegrania seta 19:25.

W drugi set dziewczyny weszły z nową energią, nastawieniem oraz ustawieniem. Zawodniczki dały z siebie wszystko i wygrały 25:23. Dzięki wygranej naszym kadetkom było dużo łatwiej wejść w następną część meczu. To nastawienie i znakomita gra  pozwoliła wygrać 25:10.
Od początku ostatniego seta zawodniczki zrobiły sobie przewagę, którą utrzymały do samego końca, wygrywając 25:17.

Dziewczyny wyjechały z Częstochowy z wygraną 3:1 i trzema punktami.

Silesia Volley: Sonia Stępień, Julia Doniec, Julia Bołdys, Dominika Żyła, Gabrysia Przepaśniak, Oliwia Bocian, Gosia Wojtaś, Kasandra Domachowska