MKS Kalisz za mocny dla zawodniczek z Mysłowic

2020-01-24

fot. Krzysztofoty

18 stycznia w hali sportowej mysłowickiego MOSiR-u, zawodniczki Silesii Volley Mysłowice rozegrały kolejny mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo II ligi kobiet. Tym razem do Mysłowic zawitały rezerwy MKS u Kalisz.

 

Początek pierwszego seta to walka punkt za punkt, przy dziesiątym punkcie zespół gości wypracował sobie kilku punktową przewagę. Trener gospodyń dokonał kilku korekt w ustawieniu zawodniczek na boisku. Podwójna zmiana oraz wejście na boisko Marty Jędrysik doprowadziły do remisu 20:20. Końcówka seta jednak należała do Kalisza, który to wygrał 25:21.

 

Druga i trzecia partia to już duża przewaga od  początku seta przyjezdnych, które to z każdą wygraną akcją rozkręcały się w swojej grze, wygrywając zdecydowanie z dużym zapasem punktów. Na słowa uznania zasługuje Magda Kaszuba, która w tym dniu wiodła prym w ataku i cały czas zagrzewała zespół do walki swoją dobrą postawą na boisku.

 

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij