MKS Sokół Radzionków wraca z Mysłowic z 3 punktami

2020-01-08

4 stycznia 2020 roku w hali widowiskowo – sportowej mysłowickiego MOSiR-u został rozegrany pierwszy mecz w 2020 roku pomiędzy Silesii Volley Mysłowice a Sokołem Radzionków w ramach rozgrywek o mistrzostwo II ligi w piłce siatkowej kobiet.

Pierwsze akcje to bardzo dobra gra w polu serwisowym oraz skuteczna gra w kontrataku. Do około 12 punktu była po stronie gospodyń. Natomiast od połowy seta do głosu doszły przyjezdne, które to były bardzo skuteczne na siatce za równo w ataku jak i bloku. Dodatkowo trudny serwis powodował, że malała stopniowo skuteczność ze skrzydeł i ostatecznie przegrywamy pierwszego seta.

Druga i trzecia partia to kopia pierwszego seta do 12 punktu nic nie wskazywało żeby to Sokół wygrał, natomiast i dłużej trał set tym gra Silesii stopniowo ulegała pogorszeniu. Podsumowując mecz zakończył się zwycięstwem Sokoła Radzionków 3:0.