Po przerwie do gry wróciły juniorki 

2021-03-01

W czwartek 25 lutego zespół juniorek na hali przy ulicy Jasińskiego po zaciętym spotkaniu pokonał drużynę MUKS Sari Żory 3:2.

 

Pierwszy set od samego początku dosyć wyrównany, jednak w końcówce do głosu doszły zawodniczki z Żor i dzięki dobrej zagrywce dość pewnie wygrały 25:19. Kolejne dwa sety odbyły się już zupełnie pod dyktando dziewczyn z Silesii. Gospodynie wygrały kolejno do 19 i 15.

 

Pomimo łatwo wygranych dwóch partii, w 4 secie to zawodniczki gości od samego początku wypracowało sobie kilkupunktową przewagę. Dobra postawa zawodniczek z Mysłowic w końcówce seta nie pozwoliła jednak odrobić im straty punktowej i o losach meczu musiał rozstrzygnąć tie-break. W nim dziewczyny pokazały prawdziwy charakter.

 

Mimo prowadzenia zespołu gości już na samym początku piątego seta aż 6:1, dzięki kilku znakomitym obroną i dobrej zagrywce udało się odwrócić losy spotkania i ostatecznie zwyciężyć 15:13.

 

Silesia Volley MSK Mysłowice vs MUKS Sari Żory – 3:2 (19:25, 25:19, 25:15, 22:25, 15:13)

 

Silesia Volley Mysłowice: Domachowska, Zonik, Stępień, Pikura, Żyła, Chruślicka, Przepaśniak oraz Trznadel, Ściuk, Doniec, Wojtaś, Krakowska, Kochman i Radzimirska

 

W najbliższy czwartek zespół juniorek rozegra mecz w Cieszynie. Trzymamy kciuki!

 

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij