Pokonujemy MKS Polonię Świdnica

2019-12-03

30 listopada zawodniczki Silesii Volley pojechały na mecz do Świdnicy. Pierwszego seta lepiej rozpoczęły przyjezdne. Gra się wyrównała około dziesiątego punktu, lecz taki stan rzeczy trwał tylko przez moment. Od połowy seta przewagę uzyskały gospodynie w dużej mierze dzięki dobrej zagrywce i nieskutecznym atakom Mysłowiczanek. Pierwszą partię wygrała Świdnica.

Od drugiego seta obraz gry uległ zmianie, to Silesia Volley dyktowała warunki dzięki trudnej zagrywce i skutecznej grze na siatce w ataku i bloku. Po około dwudziestu minutach na tablicy wyników widniał remis. Trzeci i czwarty set to utrzymująca się dominacja po stronie Mysłowic, skuteczne ataki ze skrzydeł oraz punktowe bloki sprawiły, że trzy punkty pojechały na Śląsk.

MKS Polonia Świdnica vs Silesia MSK Volley Mysłowice    1:3 (25:18, 16:25, 21:25, 12:25)

Silesia MSK Volley Mysłowice: Jędrysik M. Jakubiec M. Kaszuba M. Zych J Gębal E. Gajewska M. Kubacka S. oraz Radoń J. Pokorny W.