Siatkarski weekend Silesii Volley

2021-02-12

foto: Krzysztofoty

Po długiej przerwie na parkiety Mysłowickiego MOSiRu wracają siatkarki II ligi. Kalendarz spotkań tak został skonstruowany iż od 19.12 wszystkie spotkania zawodniczki zespołu z Mysłowic rozgrywały na wyjeździe wygrywając 3 z 4 spotkań.

 

Aktualnie zespół zajmuje 2 miejsce w swojej grupie i najbliższy mecz sobotni będzie weryfikacją umiejętności ponieważ zmierzymy się z liderem TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski. Mecz o godz. 16.00 niestety bez wsparcia publiczności – natomiast zapraszamy na transmisję poprzez profil FB.

 

Na parkiet wracają młodziczki – które w mysłowickim składzie rozegrają kolejny Turniej w ramach ligi młodziczek SZPS. Dla najmłodszych również jest to powrót po ponad miesięcznej przerwie świąteczno-feryjnej.

 

W niedzielę w hali przy ul. Bończyka 32z o kolejne zwycięstwa i awanse do kolejnych etapów rozgrywać będą dziewczęta najmłodszej kategorii minisiatkówki. Po udanym ubiegłotygodniowym turnieju mamy nadzieję na kolejne dobre występy naszych najmłodszych.

 

Go Silesia – Trzymamy kciuki za dobre występy i wyniki !

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij