Ważne zwycięstwo w Siewierzu

2019-11-28

16 listopada 2019 roku zawodniczki Silesii Volley udały się na mecz do Siewierza. Przed tym meczem przeciwnik Silesii zajmował drugie miejsce w tabeli.

Od początku gra toczyła się punkt za punkt. Natomiast od połowy seta to Siewierz osiągną kilka punktów przewagi. Gdy się już wydawało, że pierwszą partię wygrają gospodynie, Mysłowiczanki zaczęły bardzo dobrze serwować i grać w kontrataku co pozwoliło odwrócić wynik i wygrać 25:23.

Drugi set to kontynuacja dobrej zagrywki oraz skuteczna gra w ataku za równo w pierwszej jak i kontrataku. Szybko wyprowadzona przewaga pozwoliła na spokojne granie i pewne zwycięstwo 25: 15 dla Silesii.

Set trzeci to walka punkt za punkt w pierwszej części partii, natomiast druga jej odsłona należała do Silesii Volley, która to zwyciężyła 25:18, a w całym meczu 3:0. Jest to pierwszy wygrany mecz