Zapraszamy na 18 edycję Memoriału Stanisława Padlewskiego

2020-09-10

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Memoriału Stanisława Padlewskiego skierowanego do dzieci i młodzieży na co dzień trenujących piłkę siatkową.

 

Mamy przyjemność po raz 18 zorganizować turniej poświęcony pamięci tragicznie zmarłego nowo wybranego Prezydenta Miasta Mysłowice, wieloletniego pedagoga, niestrudzonego trenera i twórcy żeńskiej siatkówki w naszym mieście, związanego z tą dyscypliną przez ponad trzydzieści lat – Stanisława Padlewskiego.

 

Turniej odbędzie się w dniach 11-13 września 2020 roku w hali MOSiR zlokalizowanej w Mysłowicach przy ul. Ks. Bończyka 32z. W turnieju wystartuje:

 

  • 11.09 (piątek): od godz. 13:30 po 12 drużyn „dwójek” i 12 drużyn „trójek”
  • 12.09 (sobota): od godz. 9:00 po 6 drużyn Młodziczek i 6 drużyn Juniorek
  • 13.09 (niedziela): od godz. 9:30 Turniej II ligi kobiet.

 

Harmonogram spotkań:

 

Memoriał zostanie zorganizowany zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez sportowych w trakcie pandemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, wydanych przez Ministerstwo Sportu oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Wstęp bezpłatny!

 

materiały: MOSiR Mysłowice

Foto: MOSiR Mysłowice

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij