Zgłoszone drużyny

OOM CHŁOPCY 

1. KS Gwardia Wrocław – Kołtowski Krzysztof  / Fijałka Daniel
2. KS Wifama Łódź – Kurowski Jakub  / Jędrasik Kacper
3. Trefl Gdańsk – Kraut Jakub / Pawlun Dawid
4. NTS Trójka Nakło – Czerwiński Jakub  / Trojański Szymon
5. UKS Szamotulanin Szamotuły – Bąkiewicz Jędrzej  / Małecki Kamil // trener Klapczyński Łukasz i Dorota Szyszka.
6. SK Górnik Radlin – Konieczny Kamil  / Czyżowski Jakub // trener Przybysz Marek
7. KS Metro Warszawa – Januszewski Michał / Rylski Jakub
8. Błękitni Ropczyce – Opiela Maciej  / Adamczyk Michał
9. KPS Progress Września – LERACZ Kacper  / LIGOCKI Patryk
10. UKS Dwójka Milicz – Pachurka Kamil  / Romanowicz Szymon
11. NTS Trójka Nakło – Weber Bartosz  / Urbanowicz Karol
12. TSV Sanok – Bodziak Dominik  / Bodziak Damian // trener Katarzyna Bodziak, Michał Bodziak
13. Anbud MKS Będzin – Haduch Wiktor / Farnicki Igor // trener Marcin Kantor
14. AKS V LO Rzeszów – Kowal Michał  / Durski Jakub
15. MKS Korab Puck – Nowak Jakub / Florczyk Mateusz
16. UMKS MOS Wola Warszawa – Kulesza Michal / Szlęzak Piotr

 

OOM DZIEWCZĘTA 

 

1. Fundacja Kultura i Sport – Lewińska Magdalena / Krysztofiak Weronika
2. MUKS Abis SP 64 Łódź – Schonhofer Malwina  / Miązek Nikola
3. UKS Ares Nowa Sól – Sobczak Julia  / Matysik Kornelia // trener: Piotr Górawski / Sławomir Matysik
4. UKA Absolwent Sport-Club Olsztyn – Herrmann Zuzanna / Perowicz Klaudia
5. GLKS Barycz Janków Przygodzki – Adamek Zuzanna / WALENDOWSKA Aleksandra
6. UKS Źródełko Katowice – Ciesielska Natalia / Cholewa Martyna // trener Ewa Ciesielska
7. UKS Atena Warszawa – Żmijewska Małgorzata / Żmijewska Katarzyna
8. UKS Sokół 43 Katowice – Lisowska Dagmara  / Włosek Julia // trener Nowosielski Krzysztof
9. USA Beach Volley Lubsko – Nazaruk Malwina / Markiewicz Nikola // trener Jarek Rygier / Dorota Rygier
10. ECO UNI Opole – Rusin Angelika / Jochym Nicole
11. UKS Absolwent Sport-Club Olsztyn – Chudzik Aleksandra / Godlewska Natalia
12. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – Laszczyk Oliwia / Domańska Adrianna
13. UKS Tygrysy Strzelin – Rokita Julianna  / SOJKA MAGDALENA
14. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – Lach Wiktoria / Teodorska Aleksandra
15. UKS Środa Wielkopolska – LIPIECKA Agnieszka / KACZMAREK Jagoda
16. LUKS Orkan Września – JAGODZIŃSKA WIKTORIA  / Kaniewska Natalia

 

SĘDZIOWIE:

 

Niemczura Waldemar (Sędzia Główny)
Grzelak Marcin (Sędzia Główny)

 

Drogosz Klaudia (Sędzia)
Kozłowska Katarzyna (Sędzia)
Kaliszczuk Mateusz (Sędzia)
Mucha Krzysztof (Sędzia)
Raczkowski Jacek (Sędzia)
Wieczorek Piotr (Sędzia)
Bednarz Marcin (Sędzia)
Bors Jakub (Sędzia)
Dudek Marek (Sędzia)
Jakubaszek Maciej (Sędzia)
Ranecki Łukasz (Sędzia)
Skrobot Marcin (Sędzia)

 

ROZSTAWIENIE ZESPOŁÓW:

Komunikat Wydziału Siatkówki Plażowej nr 4 na sezon 2018 Rozstawienie zespołów FINAŁY MŁODZIEŻOWE MPM, OOM, MPJ

 

R1              4 gr 1 miejsce
R16            2 gr 4 miejsce
R9              1 gr 3 miejsce
R8              3 gr 2 miejsce

 

R5              1 gr 2 miejsce
R12            3 gr 3 miejsce
R13            4 gr 4 miejsce
R4              2 gr 1 miejsce

 

R3              1 gr 1 miejsce
R14            3 gr 4 miejsce
R11            2 gr 3 miejsce
R6              4 gr 2 miejsce

 

R7              2 gr 2 miejsce
R10            4 gr 3 miejsce
R15            1 gr 4 miejsce
R2              3 gr 1 miejsce

Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij