Zgłoszone drużyny



    kategoria: +100
  • Dom Wina (ANDRZEJ MELON, Paweł Staszkiewicz)
  • DOM WINA (Andrzej Melon, Pawel Staszkiewicz)
  • Domino Jastrząb (Maciej Wanat, Artur Tomaszewski)
  • Janiak Olejniczak (Bogdan Janiak, Dariusz Olejniczak)
  • KASTA (PIOTR STRZYCKI, ANDRZEJ KALISZ)
  • KLIM-SPAW (Krzysztof Nadulski, Jacek Pawlak)
  • Laboratorium Ponroy (Paweł Ciesiołkiewicz, Edward Szmydka)
  • Radom (Ryszard Nowak , Mirosław Ziętkowski )
  • ROLO STARS (Robert Bąk, Aleksander Biegun)
  • Siatkarz Płock Lewicki / Felic (Andrzej Felic, Dariusz Lewicki)
  • Silesia (Mariusz Kubica, Jacek Falkiewicz)
  • SKS (Jarosław Szwajkowski, Jacek Weltrowski)


    kategoria: +110
  • PLASTUSIE (Witold Poinc, Piotr Legański)
  • Belfry (Jacek Kuźmiński, grzegorz Wanat)
  • Głowno (Robert Stępniewski, Mirosław Godziszewski)
  • Głowno (Robert Stępniewski, Mirosław Godziszewski)
  • I PLASTUSIE (Witold Poinc, Piotr Legański)
  • Kielce (Ireneusz Strzycki, Zdzisław Komorowski)
  • Lumen (Jerzy Wuttke, Marek Ungeheuer)
  • Lumen (Jerzy Wuttke, Marek Ungeheuer)
  • Monta Warszawa (Robert Kaminski, Robert Nowosadzki)
  • Nocne Marki (Marek Rutkowski, Marek Bernyś)
  • Ola-wroc (Dariusz Popłonyk O, Krzysztof Dabrowski O)
  • Opole+110 (Ryszard Szymkiewicz, Edward Kabycz)
  • Progress (Daniel Więcek, Przemysław Augustyniak )
  • RYBNIK TEAM (Urszula Molska, Stefan Molski)
  • wawro (Tadeusz Kopryaniuk, Paweł Staszkiewicz)


    kategoria: +120
  • \"Zagłoba\" Przysucha (MIROSŁAW PILIPCZUK, ANDRZEJ FEDORCZYK)
  • ART-CHEM (Wojciech Zalewski, Jan Andrzej Gutowski)
  • Cieszyn (Jan Nowakowski, Jerzy Szuba)
  • Gondolierzy znad Wisły (Sławek Drążkiewicz, Zbigniew Ziętkowski)
  • INSTAL RELAX (Andrzej Klimiuk, Zdzisław Hamulski)
  • Jupiter Bełchatów (PAWEŁ SIEROŃ, GRZEGORZ JACKOWSKI)
  • Młodzi (Dariusz Pucuła, Piotr Słojewski)
  • W/S (Paweł Sznicer, Waldemar Wożniak)
  • W/S (Paweł Sznicer, Waldemar Wożniak)
  • Warszawa (Tomasz Rudnicki, Leszek Dobek)


    kategoria: +130
  • \"Zagłoba 2.bis\' Przysucha (STANISŁAW STAROSZ, RYSZARD FAŁEK)
  • \"Zagłoba bis \" Przysucha (MARIAN MARASEK, JULIAN WIÓRKIEWICZ)
  • Antecki (Janusz Antecki, Henryk Karaś)
  • DOMAŃSKI/NASTACHOWSKI (Dariusz Domański, Andrzej Nastachowski)
  • Gulbicki/Poniatowski (Tadeusz Gulbicki, Wojciech Poniatowski)
  • Heniek/Marek (Henryk Dąbrowski, Marek Maciejczak)
  • Melon/Nowak (Zbigniew Melon, Jacek Nowak)
  • RADOM OLD (TADEUSZ DĘBICKI, JANEK TRACZYK)


    kategoria: +80
  • Kostera/Barciak (Kazimierz Kostera, Grzegorz Barciak)
  • A&A (Anna Pustelnik, Agata Józefowicz)
  • Białystok- Hajnówka Team (Sebastian Romańczuk, Marek Antoniuk)
  • DIE BOMB (Arkadiusz Łokociejewski, Aleksander Gwizdała)
  • Głębokie Rezerwy . (Daniel Pochopien, Wojciech Kusak)
  • Gusta/Lech (Józef Gusta, Dariusz Lech)
  • krk1 (waldemar morton, przemyslaw ungeheuer)
  • KS Koniczyna (Józef Gusta, Kazimierz Kostera)
  • KS Koniczyna (Józef Gusta, Kazimierz Kostera)
  • Lukowski/Onopryjuk (Tomasz Lukowski, Artur Onopryjuk)
  • ŁÓDŹ 3 (MARIUSZ FEDEROWICZ, RAFAŁ MATUSIAK)
  • Monta II Warszawa (WALDEMAR PASTUSZUK, KAROL SALONI MARCZEWSKI)
  • PieDus (MICHAŁ PIELAK, KRZYSZTOF DUSOWSKI)
  • REMAGUM MYSŁOWICE (Sebastian Paluszkiewicz, Artur Kosiór)
  • Riki Tiki Dziki Sosnowiec (Adam Świerczyna, Bartosz Masłoń)
  • SBS Bydgoszcz (Wojciech Nurczyński, Krystian Bednarski)
  • Uniwersytet Śląski (Krzysztof Zabielny, Janusz Hajduk)
  • WOJTYŁKO/GLINKA (KRZYSZTOF WOJTYŁKO, PAWEŁ GLINKA)
  • ZERO ZWYCIĘSTW (PIOTR KALINOWSKI, TOMASZ STANISZEWSKI)


    kategoria: +85
  • 85 (Krzysztof Gałecki, Grzegorz Łakomy)
  • ADMAR (Adam Sadziak, Marek Zaręba)
  • DaBu (Jacek Danaj, Hubert Buśko)
  • ŁÓDŹ 2 (MARCIN SADECKI, JAROSŁAW GRACZYK)
  • MarJan Płock (Paweł Jankowski, Mariusz Kwolek)
  • MTS Winner Czechowice-Dziedzice (Adam Prończuk, Włdzimierz Włodyka)
  • Orange Piotrków (Marcin Włóka, Artur Trawiński)
  • Orange Polska (Sylwester Małecki, Paweł Trzaska)
  • Tempo Chełm (Maciej Cieślak, Wojciech Miszczuk)
  • X (Grzegorz Setlak, Tomasz Klocek)


    kategoria: +90
  • ATACANTE (Dariusz Markiewicz, Wojciech Szymankiewicz)
  • Ciapciaruchy (Tomasz Sobolski, Krzysztof Wanat)
  • Cieszyński stelaki (Andrzej Broda, Józef Peter)
  • ŁÓDŹ 1 (WOJCIECH STRZELCZYK, MICHAŁ FOKCZYŃSKI)
  • Remagum II Mysłowice (Miłosz Kulczyński, Janusz Czachor)
  • Sławy Marcowe (Sławomir Marzec, Rajmund Woźniak)
  • Ślimaki (Darek Hanuszkiewicz, Stanisław Ciupa)
  • Tatry (Jerzy Foryś, Albert Semeniuk)


    kategoria: Kobiety
  • A&A (Anna Pustelnik, Agata Józefowicz)
  • A&M (Anna Staszkiewicz, Marta Błazewicz)
  • ALEEEBABKI (Malwina Groń, Hanna Kijańska)
  • Czorty (Ewa Olszewska-Puszczyk, Anna Urych-Turska)
  • K&M (Magda Dzikowska, Krsytyna Wojcieszek)


Silesia Volley informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij