Cenne zwycięstwo juniorek w Tychach!

Po nierównym i zaciętym spotkaniu drużyna juniorek odnosi bardzo ważne zwycięstwo nad zespołem MOSM Tychy. Zawodniczki Silesii bardzo dobrze weszły w mecz, utrzymując od początku do końca kilkupunktowe prowadzenia zwyciężają w pierwszym secie 25:22.

Druga partia to zdecydowanie lepsza zagrywka zespołu gospodyń, dzięki której pewnie wygrywają 25:19. Trzeci set bardzo wyrównany ale to ponownie zawodniczki z Tych przejmują inicjatywę w końcówce i zwyciężają 25:23.

Czwarta partia to pokaz siły Silesianek. Znakomite ataki Julii Zonik i seria zagrywek Emilii Chruślickiej sprawiają, że zwyciężamy 25:6 !

Mimo wyraźnej dominacji zawodniczek Silesii w czwartym secie, zespół gospodyń nie złożył broni i zdecydowanie poprawił swoją grę w tie-breaku. Po emocjonującej końcówce piątej partii to jednak nasza drużyna może cieszyć się z wygranej 15:13 i dopisać kolejne 2 punkty do ligowej tabeli.

MOSM Tychy vs Silesia Volley MSK Mysłowice – 2:3 (22:25, 25:19, 25:23, 6:25, 13:15)

Skład: Styła, Zonik, Stępień, Doniec, Chruślicka, Jędryczko, Przepaśniak oraz Bocian, Kochman, Deres, Krzemińska, Pluta, Wojtaś