Młodziczkowa część naszego klubu – zakończyła etap pierwszy w Mistrzostwach Śląska 2023/2024.

Nasze młodziczki zakończyły pierwszy etap rywalizacji w Mistrzostwach Śląska. Zapraszamy na małe podsumowanie trenera oraz prezesa w jednej osobie Sebastiana Michalaka.

„Hymmm wg mnie odbyło się bez kontuzji za szybko ale to już za nami. Ten etap to duża różnica poziomów i mając ogromny szacunek do rywali – ponieważ byliśmy 2 – 3 lata temu na takim poziomie – ten etap nic nam nie powiedział, nic nie rozjaśnił a wręcz uśpił z emocji. Na całe szczęście dzięki wyrażeniu zgody Sokoła Katowice i UKS Bobrowniki – rozegraliśmy Turniej w Łebie – gdzie była rywalizacja z mocnymi przeciwnikami i Reprezentacją Polski 2009.

Teraz zaczyna się „zabawa” – najlepsze 9 zespołów 5 mistrzów grup i 4 zespoły z drugich miejsc spotkają się w kolejnym etapie. Na pewno Mistrzowie Grup zespoły z Żywca, Żor, Dąbrowy Górniczej, Częstochowy i MY Silesia Volley – oraz 4 z 5 zespołów ( Zawiercie, Ostrowy, Sokół Katowice, Jastrzębie i BKS ) stworzą grupę. Więc do boju WATAHO – dziewczyny wiedzą jaki mamy CEL – i do niego będziemy zmierzać – a z jakim rezultatem – to już się okaże w najbliższych tygodniach. Już teraz zapraszamy na pierwszy turniej już w najbliższą sobotę 21 października”.

Wataha w składzie: Martyna Michalak – kapitan, Milena Rotko, Natalia Pruksa, Oliwia Podolska, Amelia Stępnik, Laura Dzięgielewska, Nicola Gałek, Zuzanna Majcherczyk, Maja Bilska, Maja Wójcik, Inga Pęcak, Zuzanna Brzóska, Martyna Pająk, Martyna Cwołek i libeeratory 😉 Ewa Kaszyca i Dorota Gaweł-Kucab