Nieudany rewanż z UKS Gwiazda Tarnowskie Góry

W czwartek 3 grudnia zespół juniorek rozegrał wyjazdowe spotkanie z drużyną UKS Gwiazda Tarnowskie Góry. Mecz od samego początku nie układało się po myśli zawodniczek Silesii. Gospodynie dzięki dobrej zagrywce bardzo szybko zdobyły kilkupunktową przewagę, której już nie wypuściły z rąk i pewnie zwyciężyły w pierwszym secie 25:14.

Drugi set był bliźniaczo podobny do poprzedniego. Znakomita zagrywka zawodniczek z Tarnowskich Góry i szybko osiągnięte prowadzenie. Pomimo nieznacznej poprawy elementu przyjęcia po stronie dziewczyn z Silesii i momentami wyrównanej gry na siatce to gospodynie ponownie zwyciężyły, tym razem 25:16.

Do trzeciej partii zawodniczki z Mysłowic przystąpiły bardzo zmotywowane. Dobra postawa na zagrywce i co raz lepsza gra w obronie doprowadziły do tego, że przez większą część seta na tablicy wyników utrzymywało się 3/4 punktowe prowadzenie zespołu Silesii.

Niestety w końcówce 3 seta do głosu ponownie doszły gospodynie, które dzięki znakomitej zagrywce i kilku udanym atakom ze środka odrobiły straty i ostatecznie zwyciężyły 25:22, a w całym spotkaniu 3:0.

UKS Gwiazda Tarnowskie Góry vs Silesia Volley MSK Mysłowice – 3:0 (25:14, 25:16, 25:22)

Silesia Volley Mysłowice: Domachowska, Zonik, Stępień, Doniec, Żyła, Chruślicka, Przepaśniak oraz Pikura, Wojtaś, Radzimirska, P. Machaczek, N. Machaczek, Pluta i Bołdys